پرچم عالی فناور

درباره عالی فناور بیشتر بدانید!

مجموعه عالی فناور از سال 95 با هدف طراحی، توسعه و آموزش فناوری اطلاعات به همت علی فلاح ایجاد شد. در ابتدا عالی فناور در حوزه طراحی و توسعه وب سایت برای مجموعه ها و گروه ها فعالیت خود را آغاز نمود . در این میان تجربه عالی فناور در حوزه آموزش فناوری اطلاعات ادامه پیدا کرد. اما از سال 98 با هدف گذاری و تعیین چشم انداز، عالی فناور با تکیه بر شعار جدید خود یعنی ” فناوری را هوشمندانه به خدمت بگیر ” تمرکز خود را روی آموزش و فرهنگ سازی استفاده ی اصولی و صحیح از تکنولوژی علی الخصوص موبایل و رایانه گذاشته تا مردم آسیب های سبک زندگی دیجیتالی را به حداقل ممکن برسانند . 

استقرار در خانه خلاق و نوآوری دانشگاه امام صادق علیه السلام

مجموعه عالی فناور از سال 1400 با ارائه طرح خود در حوزه ی نوآوری های اجتماعی، تحت پوشش و حمایت خانه خلاق و نوآوری دانشگاه امام صادق علیه السلام قرار گرفت بنابراین تیم عالی فناور در این مرکز مستقر شده و مشغول فعالیت در جهت نیل به اهداف و ماموریت های خود می باشد . 

تیم عالی فناور روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 7:30 الی 14:30 در این مرکز حضور دارند . 

ورود به خانه خلاق امام صادق

اعضای تیم عالی فناور

زکات علم، آموزش دادن

پیامبر عزیز خداصلی الله علیه وآله می فرمایند: «اعلم الناس من جمع علم الناس الی علمه»؛ داناترین مردم کسی است که دانش مردم را به دانش خویش افزون کند.

اینجا فقط مهارت های نرم افزاری یا سخت افزاری کار با ابزارهای دیجیتالی را نمی آموزید، آموزش های ما معجونی از مهارت های نرم و مهارت های فنی است . 

اطلاعات حساب های بانکی

شماره کارت بانک ملی علی فلاح
شماره کارت بانک ملت علی فلاح

شماره کارت : 8218-0611-9981-6037 بنام علی فلاح 

شماره کارت : 4266-0711-3379-6104 بنام علی فلاح 

در این قسمت پاسخ گوی سوالات و همچنین شنوای پیشنهادات و انتقادات شما هستیم